Гейтс заявив, що пандемія коронавірусу закінчиться у 2022 році

Гейтс заявив, що пандемія коронавірусу закінчиться у 2022 році

До початку 2021 року вакцину проти коронавірусу буде схвалено, у разі її повсюдного застосування знадобиться ще рік, щоб повністю зупинити пандемію. Таку думку висловив американський бізнесмен і філантроп Білл Гейтс.

Пандемія COVID-19 не буде нескінченною, є підстави вважати, що вона повністю припиниться у 2022 році. Про це 20 вересня в ефірі телеканала Fox News заявив творець компанії Microsoft, американський підприємець, громадський діяч і філантроп Білл Гейтс.

Коментарів немає