У столиці Білорусі Мінську, де тривають затримання учасників протестів, кілька тисяч жінок вийшли на акцію "Жіночий марш". Учасниці жіночої акції солідарності збираються в районі площі Перемоги.
Жінки несуть в руках квіти і біло-червоно-білі прапори, скандуючи "Миру!", "Садист – ганьба", повідомляє Tut.by. Деякі учасниці прийшли на акцію з плакатами "Я мати", "Багатодітна мати", "Саша, сексизм тебе занапастив!" тощо.
Коментарів немає