Нові переговори щодо ситуації в Нагірному Карабасі пройдуть за посередництва США

Майк Помпео (Фото: Kamm/Pool via REUTERS)

Держсекретар США Майк Помпео планує зустрітися з міністрами закордонних справ Вірменії та Азербайджану у Вашингтоні для проведення переговорів по врегулюванню ситуації в Нагірному Карабасі.

Про це Помпео заявив на брифінгу в Держдепі.

Коментарів немає