У столиці Білорусі, Мінську, 22 серпня знову зібралася акція протесту, в якій взяли участь близько трьох тисяч людей.
Як повідомляє Telegram-канал Nехта, багато протестуючих з біло-червоно-білими прапорами пройшли по проспекту Незалежності. Проходячи повз будівлю Комітету державної безпеки, люди скандували "Свободу!" і "Трибунал!"
Коментарів немає