Мадрид закривають на карантин

Мадрид закривають на карантин

У Мадриді ввели карантин через поширення коронавірусної інфекції. Масові зібрання в місті обмежать до шести осіб, а відвідуваність у барах скоротять на 50%.

Уряд Іспанії оголосив тривогу в Мадриді на 15 днів, протягом яких відновить карантин у всьому місті. Про це пише іспанська газета El Pais.

Коментарів немає