Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про взяття азербайджанською армією під контроль села Мадагіз. Про це він повідомив у Twitter в суботу, 3 жовтня.
"Сьогодні азербайджанська армія підняла в Мадагізе прапор Азербайджану. Мадагіз наш", - написав глава держави.
Коментарів немає