Чоловік, якого побили у мінському СІЗО на Окрестіна, помер у лікарні

Чоловік, якого побили у мінському СІЗО на Окрестіна, помер у лікарні

У Білорусі помер чоловік, якого було госпіталізовано 29 вересня з мінського слідчого ізолятора на Окрестіна з множинними травмами.

Про це, як передає Укрінформ, повідомляє Белсат з посиланням на рідних померлого.

Коментарів немає