У Білорусі помер чоловік, якого було госпіталізовано 29 вересня з мінського слідчого ізолятора на Окрестіна з множинними травмами.
Про це, як передає Укрінформ, повідомляє Белсат з посиланням на рідних померлого.
У Білорусі помер чоловік, якого було госпіталізовано 29 вересня з мінського слідчого ізолятора на Окрестіна з множинними травмами.
Про це, як передає Укрінформ, повідомляє Белсат з посиланням на рідних померлого.
Коментарів немає