Минулого тижня в Києві був зафіксований новий антирекорд – за добу від коронавірусу померли 9 осіб, а кількість інфікованих на початку тижня – 277 осіб. Мер Києва Віталій Кличко вкотре закликав киян бути обережними і дотримуватися маскового режиму. Також столичний градоначальник повідомив, що в місті може статися "інфекційний вибух, як в Італії" і цього просто не витримає медична система Києва. Сайт "Сьогодні" дізнавався, як можуть розвиватися події, і як влада намагатиметься не допустити такого вибуху інфекції.
У Держпродспоживслужбі Києва зазначають, що зараз ситуація непроста – люди масово повертаються до столиці з відпусток і після канікул.
Коментарів немає