Президент США залишив Національний військовий медичний центр імені Волтера Ріда та повернувся до Білого дому, де продовжить лікування від COVID-19 у карантинних умовах.
Лікарі офіційно виписали американського президента у понеділок ввечері, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає