Трамп виписався зі шпиталю та перейшов на карантин

Трамп виписався зі шпиталю та перейшов на карантин

Президент США залишив Національний військовий медичний центр імені Волтера Ріда та повернувся до Білого дому, де продовжить лікування від COVID-19 у карантинних умовах.

Лікарі офіційно виписали американського президента у понеділок ввечері, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає