Вірменські сили втратили понад 400 військових за два тижні боїв у Нагірному Карабасі

Вірменські сили втратили понад 400 військових за два тижні боїв у Нагірному Карабасі

Незалежних підтверджень даних про втрати обох сторін у зоні збройного конфлікту наразі немає

Військова влада невизнаної Нагірно-Карабаської республіки опублікувала імена ще 25 військовослужбовців, які загинули під час боїв проти збройних сил Азербайджану. Про це 11 жовтня повідомляє вірменська служба Радіо Свобода.

Коментарів немає