У Новій Зеландії заявили про повторну перемогу над епідемією коронавірусу

У Новій Зеландії заявили про повторну перемогу над епідемією коронавірусу

В Окленді, найбільшому місті Нової Зеландії, послаблюють карантин після другого спалаху коронавірусу. Про це заявила прем'єр-міністр країни Джасінда Ардерн, повідомляє Axios в понеділок, 5 жовтня.

"Жителі Окленда і Нової Зеландії дотримувалися плану, який спрацював двічі, і знову перемогли цей вірус", - сказала Ардерн.

Коментарів немає