У найбільшому таборі мігрантів у Греції виявили перший випадок COVID-19

У найбільшому таборі мігрантів у Греції виявили перший випадок COVID-19

У переповненому таборі мігрантів Морія на острові Лесбос у Греції виявили перший випадок COVID-19. Про це повідомляє Ekathimerini у середу, 2 вересня.

Зараз табір закритий на карантин. Відомо, що захворів 40-річний біженець із Сомалі, його відправили в ізоляцію. Тепер група експертів з грецької Національної організації громадського здоров'я намагається знайти людей, з якими він контактував.

Коментарів немає