Їздити на велосипеді вчитимуть у школі

Їздити на велосипеді вчитимуть у школі

У школах німецької столиці Берліну викладатимуть окремим уроком їзду на велосипеді.

Відповідне рішення прийняв Берлінський Сенат. Причиною стало зростання кількості ДТП за участю велосипедистів. Про це пише польське інформагентство РАР.

Коментарів немає