Я був втомлений і не відчував такого рівня енергії, - президент США
Президент США Дональд Трамп розповів про своє самопочуття після зараження коронавірусом в ефірі Fox News.
Я був втомлений і не відчував такого рівня енергії, - президент США
Президент США Дональд Трамп розповів про своє самопочуття після зараження коронавірусом в ефірі Fox News.
Коментарів немає