Опозиціонерка Колесникова звернулася до білорусів із СІЗО

Опозиціонерка Колесникова звернулася до білорусів із СІЗО

Член президії координаційної ради білоруської опозиції Марія Колесникова, яка утримується в СІЗО, закликала співвітчизників "не боятися бути вільними".

Її звернення опубліковано в офіційному Telegram-каналі Віктора Бабарика.

Коментарів немає