Азербайджан і представники так званої Нагірно-Карабахської республіки заявляють про жертви серед цивільного населення в результаті обстрілу 27 вересня. Повідомляється про смерть двох мирних жителів, пораненні понад 30.
Про це передає "Радіо Свобода".
Коментарів немає