COVID загнав у крайню бідність близько 100 млн осіб

COVID загнав у крайню бідність близько 100 млн осіб

Через пандемію коронавірусу від 70 до 100 мільйонів людей, можливо, повернулися в крайню бідність. Про це заявив президент Світового банку Девід Малпасс, повідомляє Укрінформ.

Він також допустив, що "ця кількість може зрости", якщо пандемія затягнеться або ситуація у зв'язку з нею посилиться.

Коментарів немає