Працівники білоруських цукрових заводів вийшли на акцію солідарності

Працівники білоруських цукрових заводів вийшли на акцію солідарності

На акцію солідарності сьогодні вийшли працівники цукрових заводів у Жабинці, Слуцьку та Городеї - ЗМІ

Працівники білоруських цукрових заводів у вівторок, 18 серпня, вийшли на акції солідарності. Про це повідомляє портал tut.by.

Коментарів немає