На акцію солідарності сьогодні вийшли працівники цукрових заводів у Жабинці, Слуцьку та Городеї - ЗМІ
Працівники білоруських цукрових заводів у вівторок, 18 серпня, вийшли на акції солідарності. Про це повідомляє портал tut.by.
На акцію солідарності сьогодні вийшли працівники цукрових заводів у Жабинці, Слуцьку та Городеї - ЗМІ
Працівники білоруських цукрових заводів у вівторок, 18 серпня, вийшли на акції солідарності. Про це повідомляє портал tut.by.
Коментарів немає