У низці міст Франції ввели «суперчервоний» рівень через COVID-19

У низці міст Франції ввели «суперчервоний» рівень через COVID-19

У низці міст (метрополій) Франції через загрозу коронавірусу визначено найвищий рівень епідеміологічної небезпеки. Вводяться додаткові карантинні обмеження.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, про це, представляючи уточнену урядову стратегію боротьби з епідемією коронавірусу, оголосив у середу міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Вєран.

Коментарів немає