Українського альпініста, який зламав ногу, врятували в Туреччині

Українського альпініста, який зламав ногу, врятували в Туреччині

Український альпініст зламав ногу під час сходження на вершину Демірказік у провінції Ніде в Туреччині - його спустили з гір місцеві рятувальники. Про це повідомляє Anadolu у вівторок, 22 вересня.

Відзначається, що чоловік втратив рівновагу і зірвався з чотириметрової висоти, внаслідок чого зламав ногу. Після цього він зміг повідомити, що потребує допомоги.

Коментарів немає