Український альпініст зламав ногу під час сходження на вершину Демірказік у провінції Ніде в Туреччині - його спустили з гір місцеві рятувальники. Про це повідомляє Anadolu у вівторок, 22 вересня.
Відзначається, що чоловік втратив рівновагу і зірвався з чотириметрової висоти, внаслідок чого зламав ногу. Після цього він зміг повідомити, що потребує допомоги.
Коментарів немає