Президент США Дональд Трамп вважає, що значну відповідальність за провокування безладів у країні несуть американські ЗМІ. Про це він заявив у вівторок, 1 вересня, самим журналістам на військовій базі Ендрюс під Вашингтоном перед вильотом у місто Кеноша штату Вісконсін, яке накрила хвиля протестів.
"Я вважаю, що в дійсності розпалює це (заворушення - ред.) преса, засоби масової інформації. Навіть більшою мірою, ніж Байден", - зазначив глава Білого дому.
Коментарів немає