У Польщі за минулу добу від COVID-19 померли 132 особи, що є найвищим показником від початку пандемії коронавірусу.
Про це інформує МОЗ у Твіттері.
У Польщі за минулу добу від COVID-19 померли 132 особи, що є найвищим показником від початку пандемії коронавірусу.
Про це інформує МОЗ у Твіттері.
Коментарів немає