У Польщі за добу від коронавірусу померли найбільше людей із початку пандемії

У Польщі за добу від коронавірусу померли найбільше людей із початку пандемії

У Польщі за минулу добу від COVID-19 померли 132 особи, що є найвищим показником від початку пандемії коронавірусу.

Про це інформує МОЗ у Твіттері.

Коментарів немає