Норвезька служба безпеки 15 серпня затримала в Осло громадянина Норвегії, якого підозрюють в тому, що він міг передавати Росії інформацію, яка може завдати шкоди національним інтересам. Про це повідомляє норвезьке видання Aftenposten.
Висунуті звинувачення ґрунтуються на тому, що затриманий, який працював у компанії DNV GL, регулярно зустрічався з представниками російських спецслужб.
Коментарів немає