Україна б'є рекорд за рекордом за показниками захворюваності як наслідку коронавірусної інфекції. Минулого тижня влада продовжила і посилила карантин у зв'язку з пандемією COVID-19. Жорсткий карантин за березневим сценарієм обіцяють не вводити навіть при більш значному приросту хворих заради економіки.
У Європі коронавірус також знову починає набирати обертів. Кількість хворих на цьому тижні збільшилася у Франції, Італії й Іспанії. Влада багатьох країн місцево починає готуватися до другої хвилі і повертає масковий режим. У ЄС також побоюються удару по економіці в разі масового карантину. Корреспондент.net розповідає подробиці.
Коментарів немає