Глава МВС Молдови вдруге захворів на COVID-19

Глава МВС Молдови вдруге захворів на COVID-19

Глава МВС Молдови Павел Войко, який навесні вже перехворів на коронавірусну інфекцію, восени потрапив у реанімацію із COVID-19.

Міністр внутрішніх справ Молдови Павел Войко повідомив 11 жовтня у Facebook, що його тест на коронавірусну інфекцію дав позитивний результат.

Коментарів немає