Прем'єр Фінляндії пішла на самоізоляцію через контакт із зараженим COVID-19

Прем'єр Фінляндії пішла на самоізоляцію через контакт із зараженим COVID-19

Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін залишила засідання саміту ЄС і вирушила на самоізоляцію. Таке рішення вона прийняла після контакту з людиною, у якої виявили коронавірус.

Про це повідомляє The Times.

Коментарів немає