Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін залишила засідання саміту ЄС і вирушила на самоізоляцію. Таке рішення вона прийняла після контакту з людиною, у якої виявили коронавірус.
Про це повідомляє The Times.
Прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін залишила засідання саміту ЄС і вирушила на самоізоляцію. Таке рішення вона прийняла після контакту з людиною, у якої виявили коронавірус.
Про це повідомляє The Times.
Коментарів немає