Уряд Іспанії схвалив введення режиму підвищеної готовності в Мадриді

Уряд Іспанії схвалив введення режиму підвищеної готовності в Мадриді

Уряд Іспанії схвалив введення режиму підвищеної готовності в автономному співтоваристві Мадрид. Таке рішення було прийнято для стримування поширення COVID-19.

Про це повідомляє El Pais.

Коментарів немає