Уряд Іспанії схвалив введення режиму підвищеної готовності в автономному співтоваристві Мадрид. Таке рішення було прийнято для стримування поширення COVID-19.
Про це повідомляє El Pais.
Уряд Іспанії схвалив введення режиму підвищеної готовності в автономному співтоваристві Мадрид. Таке рішення було прийнято для стримування поширення COVID-19.
Про це повідомляє El Pais.
Коментарів немає