У кількох штатах на західному узбережжі США не вщухають потужні пожежі, які спалахнули ще в серпні. Найбільше від вогню постраждали штати Каліфорнія, Вашингтон та Орегон. Станом на середу, 16 вересня, вогнем загалом знищено понад 1,4 мільйона гектарів лісових угідь та інших масивів, повідомляє інформагенція Reuters з посиланням на дані місцевої влади.
Крім того, внаслідок масштабних пожеж загинуло щонайменше 34 людини й вигоріли цілі поселення. Десятки тисяч осіб було евакуйовано. Багато хто з них змушені вже кілька тижнів жити в наметових містечках та кемпінгах.
Коментарів немає