NASA запустило ракету "Антарес", яку частково виготовляли в Україні

NASA запустило ракету

На запуск ракети-носія "Антарес", створеної за участю українських підприємств, запросили посла України у США Володимира Єльченка.

На космодромі "Воллопс Айленд" у штаті Вірджинія (США) запустили ракету-носій "Антарес". Вона є проєктом, над яким уже кілька років спільно працюють американські та українські космічні підприємства, повідомило у Facebook посольство України у США.

Коментарів немає