Влада польської столиці скасувала святкування Нового року

Влада польської столиці скасувала святкування Нового року

Здоров’я жителів найважливіше, - повідомили у мерії

Влада Варшави вирішила скасувати святкування Нового року через пандемією коронавірусу. Про це повідомила речниця варшавської мерії Кароліна Галецька, пише Onet.

Коментарів немає