Відповідальність за напад взяла на себе терористична група Техрік-е-Талібан
У Пакистані ввечері 3 вересня вибухнула бомба на узбіччі дороги в північно-західному племінному районі країни.
Відповідальність за напад взяла на себе терористична група Техрік-е-Талібан
У Пакистані ввечері 3 вересня вибухнула бомба на узбіччі дороги в північно-західному племінному районі країни.
Коментарів немає