Навальний знаходиться в комі у тяжкому стані - прессекретар

Навальний знаходиться в комі у тяжкому стані - прессекретар

Опозиційний російський політик Олексій Навальний знаходиться в комі.

Про це повідомила у Твіттері його прессекретар Кіра Ярмиш, передає Укрінформ. «Олексій як і раніше на апараті ШВЛ. Він у комі у важкому стані. Результатів аналізів поки немає», - написала вона. За словами Ярмиш, «ухильна реакція лікарів тільки підтверджує, що це отруєння». «Ще дві години тому вони були готові поділитися будь-якою інформацією, а тепер явно тягнуть час і не говорять, що їм відомо», - зазначила вона. Читайте також: Навального екстрено госпіталізували з отруєнням, його підключили до ШВЛЯк повідомляв Укрінформ, вранці 20 серпня Олексій Навальний повертався до Москви з Томська. У польоті йому стало погано. Літак екстрено сів у Омську. Навального госпіталізували з токсичним отруєнням. За інформацією «Тайга.інфо», Навальний кілька днів перебував у регіонах Сибіру. Спочатку він приїхав до Новосибірська, де, за відомостями видання, міг збирати матеріал для нового розслідування, а також зустрівся з волонтерами. Потім політик вирушив до Томська.

Коментарів немає