У Мінську жінки провели акцію протесту проти насильства правоохоронних органів. На вулиці вийшли кілька тисяч людей, повідомляє БЕЛАПАН в суботу, 22 серпня.
Акція стартувала біля Комаровського ринку, де близько 14:00 в живий ланцюг вишикувалися 600-700 жінок. Вони тримали квіти, біло-червоно-білі прапори і плакати з написами: "На Окрестина тортури і смерть", "Зупиніть насильство", "Пенсіонери проти беззаконня, насильства і брехні", "Пенсіонери за зміни", "Ні фашизму".
Коментарів немає