Готуйтесь до гіршого - на США йде потужний ураган "Лаура"

Готуйтесь до гіршого - на США йде потужний ураган

Влада США почала підготовку до потужного урагану "Лаура", який цього тижня може вдарити по американському узбережжі штатів Техас та Луїзіана.

Місцеві служби почали евакуацію населення, згідно з якою зі штату Техас мають виїхати близько 420 тис. людей, а зі штату Луїзіана – 200 тис, - передає Reuters.

Коментарів немає