Напередодні 1 вересня столична влада відзвітувала про готовність київських шкіл почати навчальний рік у нових реаліях. Більш того, у Київській міській державній адміністрації відзначили, що готові до будь-яких змін епідемічної ситуації, але починають "навчальний рік у зрозумілому для суспільства режимі навчання".
Так, у четвер, 27 серпня, в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський розповів про формат навчання школярів в умовах карантину, попутно показавши підготовку на 1 вересня спеціалізованої школи №47.
Коментарів немає