Відновлення війни в Нагірному Карабаху з 27 вересня призвело до загибелі не менше 53 мирних жителів, у тому числі дітей. Про це в п'ятницю, 9 жовтня, заявила верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, повідомило РИА Новости.
Велику кількість цивільних будівель, включаючи житлові будинки, школи та інші об'єкти, було зруйновано обстрілами - головним чином у Нагірному Карабаху, підкреслила вона.
Коментарів немає