У Південній Кореї броньовик США в'їхав в авто, є жертви

У Південній Кореї броньовик США в'їхав в авто, є жертви

У Південній Кореї бронетранспортер армії США зіткнувся з позашляховиком. В результаті ДТП загинули чотири людини, повідомляє південнокорейське агентство Yonhap в понеділок, 31 серпня.

За даними поліції, аварія сталася вчора ввечері в місті Пхочхон. Позашляховик було понівечено до невпізнання, а гусениці бронетранспортера, який повертався на базу з навчань, пошкоджені з одного боку.

Коментарів немає