Голова Бундестагу Вольфґанґ Шойбле (Wolfgang Schäuble) закликав владу Білорусі припинити застосування сили щодо учасників мирних процесів. "Коли диктатору приходить кінець, найкраще знайти спосіб відмовитися від подальшого насильства", - заявив Шойбле у вівторок, 18 серпня, в інтерв'ю DW, додавши, що для нього є "очевидним, що режиму в Білорусі прийшов кінець".
У свою чергу, Європа повинна з усією чіткістю продемонструвати, що "використовує всі свої можливості для того, щоб наполягати на дотриманні прав людини, демократії і відмові від насильства", - підкреслив Шойбле.
Коментарів немає