Прем'єр Японії пояснив відхід з посади

Прем'єр Японії пояснив відхід з посади

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе йде у відставку через хронічну хворобу. Про це він розповів на зустрічі з представниками Ліберально-демократичної партії, пише Kyodo.

Зазначається, що Абе йде через "неможливість приймати правильні рішення у зв'язку з хворобою" і через "складності виконувати свої обов'язки".

Коментарів немає