В американському штаті Каліфорнія виявили зараження людини чумою. Востаннє там цю хворобу фіксували ще в 2015 році. Про це повідомляє Los Angeles Times.
Зазначається, що житель округу Ельдорадо, ймовірно, заразився після укусу блохи, коли вигулював собаку на березі однієї з місцевих річок. У цьому районі з 2016 по 2019 рік були виявлені 20 гризунів-носіїв бацил чуми.
Коментарів немає