У США повернулася група американських стратегічних бомбардувальників B-52H, яка перебувала у Великій Британії на передовій європейської авіабази Ферфорд. Про це повідомила прес-служба ВПС США.
"Місія завершена", - йдеться в повідомленні.
У США повернулася група американських стратегічних бомбардувальників B-52H, яка перебувала у Великій Британії на передовій європейської авіабази Ферфорд. Про це повідомила прес-служба ВПС США.
"Місія завершена", - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає