США вивели з Європи стратегічні бомбардувальники В-52

США вивели з Європи стратегічні бомбардувальники В-52

У США повернулася група американських стратегічних бомбардувальників B-52H, яка перебувала у Великій Британії на передовій європейської авіабази Ферфорд. Про це повідомила прес-служба ВПС США.

"Місія завершена", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає