На МКС відключилася одна з кисневих систем (Фото: NASA)
На російському сегменті Міжнародної космічної станції вийшла з ладу система виробництва кисню, повідомили космонавти на Землю.
Сигнал про поломку прийшов ввечері 14 жовтня, але огляд системи було вирішено відкласти на 15 число.
Коментарів немає