Російська система виробництва кисню на МКС вийшла з ладу. Наскільки це небезпечно?

На МКС відключилася одна з кисневих систем (Фото: NASA)

На російському сегменті Міжнародної космічної станції вийшла з ладу система виробництва кисню, повідомили космонавти на Землю.

Сигнал про поломку прийшов ввечері 14 жовтня, але огляд системи було вирішено відкласти на 15 число.

Коментарів немає