Простір спілкування у більшості українських шкіл є двомовним.
Уроки проводять українською мовою, але на перервах учні та вчителі спілкуються російською, винятком є освітні заклади в західних областях, розповіла кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАНУ Оксана Данилевська.
Коментарів немає