Концепт японської місячної станції (Фото: JAXA)
Японське космічне агентство планує зайнятися дослідженням Місяця приблизно з середини 2030 х років з використанням води з крижаних відкладень Місяця в якості палива.
Очікується, що використання створеного на Місяці водного палива скоротить витрати в порівнянні з транспортуванням палива з Землі.
Коментарів немає