Витік кисню на МКС: космонавтам порадили залатати тріщину скотчем

Витік кисню на МКС: космонавтам порадили залатати тріщину скотчем

На Міжнародній космічній станції стався черговий витік кисню, зафіксували також падіння тиску. Позаштатна ситуація сталася в російському модулі.

У Центрі управління польотами космонавтам порекомендували використати для ліквідації подряпини на борту МКС поролон і клейку стрічку, повідомляє російський "Інтерфакс".

Коментарів немає