Американська компанія Motorola має намір випустити недорогий смартфон з підтримкою 5G під назвою Kiev (Київ). Пристрій буде одним з перших, оснащених новим чипом Snapdragon 690 5, повідомляє TechnikNews.
Новинка матиме шість гігабайт оперативної і 128 гігабайт вбудованої пам'яті, OLED-екран роздільною здатністю Full HD, підтримку HDR і частоту оновлення картинки 60 герц.
Коментарів немає