SpaceX запустив на орбіту ще 60 супутників Starlink

SpaceX запустив на орбіту ще 60 супутників Starlink

Американська компанія SpaceX за допомогою ракети Falcon 9 вивела на навколоземну орбіту 12-ту партію мінісупутників для поповнення орбітального угрупування глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Про це SpaceX повідомила у Твіттері, передає Укрінформ.

Коментарів немає