У Харківській міськраді відбулося перше засідання оргкомітету української Кремнієвої долини

У Харківській міськраді відбулося перше засідання оргкомітету української Кремнієвої долини

Друге засідання робочої групи планують провести на базі одного з харківських вузів

У Харківській міській раді пройшло перше засідання робочої групи з реалізації проекту "Українська Кремнієва долина" на базі бізнес-парку високих технологій "Екополіс ХТЗ" групи DCH Олександра Ярославського.

Коментарів немає