5G в Україні: уряд схвалив план підвищення якості мобільного зв’язку

5G в Україні: уряд схвалив план підвищення якості мобільного зв’язку

Кабінети Міністрів схвалив план заходів щодо підвищення якості послуг мобільного зв’язку на 2020-2022 роки, який дозволить у подальшому впроваджувати 5G в Україні.

Як передає Укрінформ, відповідне розпорядження було ухвалене на засіданні уряду 30 вересня.

Коментарів немає