Національний телеком-оператор «Київстар» розширив доступ до мережі 4G ще у 102 населених пунктах Вінницької області, встановивши там 25 нових базових станцій, що працюють на частотах 900 МГц.
Про це повідомили Укрінформу в пресслужбі оператора.
Національний телеком-оператор «Київстар» розширив доступ до мережі 4G ще у 102 населених пунктах Вінницької області, встановивши там 25 нових базових станцій, що працюють на частотах 900 МГц.
Про це повідомили Укрінформу в пресслужбі оператора.
Коментарів немає